A Review Of جدیدترین اخبار جهان

عفو بین‌الملل با اشاره به این که در هفته‌های اخیر، افزایش محسوس گشت‌های امنیتی پیاده، موتورسیکلت، خودرو و ون‌های پلیس در مکان‌های عمومی مشاهده شده است، تصریح می‌کند ماموران امنیتی به زنان و دختران در ملأ عام حمله می‌کنند، آنها را مورد آزار و اذیت فیزیکی قرار می‌دهند و با روش‌هایی که به «‌آدم‌ربایی» ‌شبیه‌ است، آنها را بازداشت می‌کنند.

این گزارش روز ۴ اردیبهشت به صحن علنی ارائه شد و کمیسیون بهداشت خواستار پی‌گیری قضایی آن شده بود، اما نمایندگان مجلس با اکثریت آرا از ارجاع آن به قوه قضاییه مخالفت کردند.

در بخش دیگری از گزارش کمیسیون بهداشت و درمان گفته شد به رغم الزامات اجرایی طرح «دارویار»، سازمان برنامه و بودجه مابه التفاوت نرخ ارز ترجیحی (٤٢٠٠ تومانی) با نرخ سامانه نیما در دو سال گذشته به مبلغ ۸۴ هزار میلیارد تومان را به بانک مرکزی پرداخت نکرده و این امر منجر به افزایش بدهی دولت به بانک مرکزی شده است.

فیلیپین؛ ترکیبی از دستورات آشپزی هندی، here اسپانیایی، چینی و آمریکایی

غذای چینی را در هر نقطه از دنیا می‌توانید پیدا کنید. اما هر جا غذایی به اسم غذای چینی به شما دادند حتما غذای چینی اصل نیست و ممکن است جعلی باشد.

فرماندهی انتظامی کشور گفته است که «وضعیت عفاف و حجاب در سطح کشور نسبت به قبل از اجرای طرح مطلوب‌تر بوده و این شرایط در روزها و هفته‌هایِ آینده روند بهتر و مناسب‌تری خواهد یافت.»

در این گزارش آمده است: «اکنون، کاهش دائمی استفاده از سوخت‌های فسیلی در بخش انرژی در سطح جهانی قطعی شده است که این منجر به کاهش انتشار آلاینده‌های تولیدی از این بخش خواهد شد».

گزارشگران بدون مرز: شمار روزنامه‌نگاران بازداشت‌شده در روسیه به ۴۰ نفر رسید

صهیونیست‌ها و حمله به رفح؛ رفع عطش خونریزی با اهداف واهی

رسانه‌های عربی می‌گویند، این فرد زيف كيبر نام داشت و مدیر یک شرکت صادرات مواد غذایی در مصر بود.

فرمانده انتظامی تهران می‌گوید «طرح نور» با اظهارات خامنه‌ای در دستور کار قرار گرفت

رئیس دموکرات کمیته امور امنیتی مجلس نمایندگان آمریکا از صدور حکم اعدام برای توماج صالحی، خواننده معترض، به شدت انتقاد کرد.

۲۰ کشور که معروف ترین و خوشمزه ترین غذاهای دنیا را دارند

در همین حال، یک گروه به نام «طلائع التحریر٬ الشهید محمد صلاح» با انتشار پیامی در شبکه تلگرام مسئولیت این قتل را بر عهده گرفته است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *